שיחה עם מומחים:
1800-80-81-82
           צור קשר
 
 

שאלות נפוצות ותשובות

מהו מועדון  יוניסייב?

1.    יוניסייב הינו מועדון חברתי-צרכני אשר הוקם למען הורים לבניית תכנית חיסכון ללא מאמץ, על ידי רכישות המבוצעות דרך כרטיסי אשראי.כשמדובר בחיסכון לילדים, ככל שתקדימו כך תחסכו יותר ואנו נסייע לכם, ההורים, לחסוך לילדים כסף בקלות לכל מטרה .

2.    האם אני יכול לפתוח חשבון יוניסייב בשמי ולא בשם של הילד שלי?

בוודאי,אתם יכולים לפתוח חשבון יוניסייב  בשמכם ולאחר מכן להוסיף את האדם שאתה מעוניינים לחסוך עבורו.

האם הכסף שיופקד בחשבון יוניסייב יצבור ריבית?

3.    כמובן, הכסף יופקד ויצבור ריבית בתכנית סולידית תכנית החיסכון תאפשר לכם לא רק לחסוך אלא גם לצבור ריבית על החיסכון וכך להרוויח פעמיים.

האם אתם יכולים להשתמש בחיסכון שלכם לכל מטרה?

4.    מועדון יוניסייב הוקם כדי לסייע למשפחות לחסוך ולשלם עבור חינוך ודיור ילדיכם.עם זאת, אתם יכולים להשתמש ברווחים שלכם בכל דרך שתרצו זה הכסף שלכם.

מה המשמעות של "כרטיס אשראי יוניסייב"?

5.    עם כרטיס אשראי יוניסייב,כל רכישה שתבצעו מול העסקים הרשומים אצלנו, תקבלו החזר כספי שיופקד בתכנית חיסכון שלכם באופן אוטומטי.

באיזו תדירות אקבל הודעות בנוגע למבצעים של בעלי עסקים?

6.    מעת לעת תקבלו באמצעות המייל או הודעת טקסט מידע על מבצעים והנחות על פי אופי הפרופיל שלכם.ניתן לשנות את אופי הפרופיל שלכם דרך אתר יוניסייב.  

בצעתי רכישה אחרונה באמצעות יוניסייב - מתי אני אראה בחזרה את הכסף שלי?

7.    במועד חיוב הכרטיס החודשי יועבר הכסף לחשבונכם. 

כמה אני יכול להרוויח? האם יש גבול?

8.    אין גבול כמה אתם יכולים להרוויח. ככל שתשתמשו בכרטיס אשראי יוניסייב כך תוכלו להגדיל את חיסכון לרכישת הדירה, לימודים או כל מטרה אחרת שתבחרו.

למה אני צריך לקנות דרך כרטיס אשראי יוניסייב בכדי להתחיל לחסוך?

9.    אנו מחזיקים בהסכמים מול  בעלי עסקים ואחוז מסוים מהרכישות של חברי יוניסייב יוחזר וישמר בתכנית חיסכון.זו הדרך שלהם להודות על ביצוע הרכישות. הם מאמינים בכוחו של חינוך ורוצים לחנך את דור העתיד לחסוך על מנת לבנות חיים טובים יותר.אנו נעקוב אחר הרכישות שלכם עם שותפינו בעלי העסקים דרך כרטיס אשראי יוניסייב אשר נמצא ברשותכם. השותפים שלנו רואים ביוניסייב ערך עליון לבעיית עליית המחירים בישראל והתלות של הילדים בהוריהם.

 איך אני עדיין יכול להרוויח עם יוניסייב אם אני לא רוצה לקבל את כרטיס האשראי?

10.  לצערנו זה בלתי אפשרי, כרטיס האשראי נותן לכם גישה בטוחה למבצעים והנחות דרך השותפים שלנו בעלי העסקים. ההנחות האלו מועברות לחשבון החסכון שלכם.

זה נשמע טוב מכדי להיות אמיתי. האם זה יעלה לי כסף?

11.  ממש לא,עם כרטיס אשראי יוניסייב אתם תוכלו לחסוך לקניית דירה, לימודים, טיול אחרי צבא. בזמן שאתם רוכשים מוצרים או שירותים שבכל מקרה היו נרכשים על ידיכם תוכלו גם לצבור ולחסוך הרבה כסף. כרטיס אשראי יוניסייב הוא הרבה יותר מכרטיס אשראי. מה שבאמת ייחודי ביוניסייב שבכל קנייה אפשר לחסוך כל פעם קצת. תוכלו לפתוח תכנית "חיסכון" ולחסוך את ההנחות שקיבלתם דרך הכרטיס. כסף קטן לאחר תקופה מסוימת הופך לכסף גדול. כרטיס אשראי יוניסייב נותן לכם הזדמנות לקבל כסף חזרה לחיסכון. בכרטיס אשראי יוניסייב אין עמלות דמי שימוש חודשיים.אתם פשוט צריכים לעשות כמה שינויים פשוטים כמו להתחיל ולבצע את הקניות דרך כרטיס האשראי של יוניסייב. את החיסכון אתה מרוויח דרך כרטיס יוניסייב שבו שותפים-אתרי מכירות, מסעדות, רשתות שיווק, רשתות אופנה, חברות נסיעות שנותנים לכם אחוז מהסכום בחזרה אליכם. למה? שתי סיבות.הם מאמינים בכוחו של חינוך ומבצעים של בית העסק יגדילו את ההכנסות ואת היצע הלקוחות.

מי יכול להיות חבר יוניסייב?

12.  כל אזרח או אדם הגרים בישראל יכולים להיות חברי יוניסייב.

האם זה רק עבור הורים עם ילדים שעדיין לא למדו באוניברסיטה או מכללה?

13.  יוניסייב הוא פשוט בשביל כולם. זה נהדר להתחיל חיסכון מוקדם אבל יש דרכים לנצל את יוניסייב גם אם אתה מבוגר.בכל זמן בחיים אתם יכולים להשתמש ברווחים שלכם דרך תכנית החיסכון של יוניסייב כדי לעזור לעצמכם לשלם עבור ההוצאות שבדרך כלל הן רק הולכות וגדלות.אם אתם בוגריי אוניברסיטה או מכללה אתם יכולים להשתמש ברווחים שלכם כדי לעזור לשלם את הלוואות הסטודנט שקיבלתם או להשתמש בכסף כדי לשלם עבור שיעורים, שינוי קריירה, שכירות דירה, ולהגשים כל חלום שרק תרצו.

14. האם ניתן להפקיד לחשבון באופן ייזום במקביל להפקדות מהשימוש בכרטיס?

             כן. ניתן לבצע הפקדות חד פעמיות לחסכון או לבחור במסלול שיאפשר הפקדה בהוראות קבע, ולהנות מיתרונותיו של חשבון החסכון. 

       15. האם ניתן לוודא שרק הילד יהיה זכאי למשוך את כספי החסכון?


            כן. אם פותחים את החסכון על שמו, החל מגיל 18, הוא הבעלים הבלעדי של החשבון.   
      16. האם ניתן למשוך את החסכון בכל עת?
            כן. בהתאם למסלול שיבחר. 

 

יש לכם עוד שאלות?

אין בעיה! צרו קשר ואנו נענה בהקדם  חיסכון להשכלה גבוהה, חיסכון להון עצמי לדיור.

 לראש הדף    

בקרו אותנו
יוניסייב בע"מ
יוניסייב בע"מ חיסכון לדירה ולהשכלה גבוהה
שאלות נפוצות ותשובות להתחיל להרוויח
הצטרפו היום

צור קשרמפת האתר   תנאי שימוש   שלח לחבר   הערות לאתר   צור קשר

יוניסייב בע"מ, ת.ד. 65151 תל-אביב 61650.   ⋅ כל הזכויות שמורות © 2019

 חברת יוניסייב בע"מ והמועדון הצרכני - חברתי מצויים בהקמה ויחלו לפעול בקרוב למענכם ההורים ולמען קורת הגג וההשכלה הגבוהה של ילדיכם... מיקי שחם